Зображення
Зображення

5 міфів про депресію

Чому ви не повинні вірити у все, що чуєте про депресію: розбиваємо 5 поширених заблуждень. Депресія - це складне психічне захворювання, яке впливає на мільйони людей у всьому світі. Але чи знаєте ви правду про депресію, або ви піддаєтеся стереотипам та неправильній інформації? У цій статті ми розкажемо вам про 5 найбільш поширених міфів про депресію та чому вони є хибними. Все це — лише міфи.

Міф № 1: Депресія — це не хвороба, тож лікувати її не треба.

Міф № 2: Депресія — це назавжди.

Міф № 3: Антидепресанти роблять з людини овоч.

Міф № 4: Антидепресанти можна призначити собі самостійно.

Міф № 5: Найкращі ліки від депресії — алкоголь.

 

Насправді ж, депресія — це збій у функціонуванні організму, який потребує уваги і лікування. Якщо цього не робити, то стан може погіршитися настільки, що виникне вірогідність самоушкоджень і суїциду. Цей ризик збільшується в рази, якщо в якості самодопомоги застосовувати алкоголь.

Депресія надзвичайно розповсюджена в світі. Від неї страждає дуже велика кількість людей. Тому може здатися, що перебувати у депресії — це звичайна річ. Але це — небезпечна омана. Депресію обов’язково треба лікувати. І хороша новина полягає в тому, що вона — виліковна. 

Лікувати депресію можна за допомогою ліків (антидепресантів) та психотерапії.

Антидепресанти може призначати лише фахівець — лікар-психіатр. Підбір конкретних препаратів, доз та термінів лікування завжди індивідуальний. Якщо все підібрано вірно, то стан покращується: з’являється настрій, додаються сили, пробуджується цікавість до життя тощо. 

Важливим доповненням до цього є психотерапія. Разом з психотерапевтом Ви зможете дослідити свої думки, переконання, емоції, відчуття, почуття та поведінку; відшукати внутрішні та зовнішні ресурси; усвідомити шлях до повного зцілення, розвитку та процвітання.

 

Пройдіть діагностику за категорією

Оцінка симптомів депресивності

Пройдіть діагностику за категорією

Оцінка симптомів депресивності

Оцінка симптомів депресивності та тривожності